Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 тамыздағы N 937 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1349 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасында "Байқоңыр" кешенінің объектілерін және оның жұмыс істеуіне арналған арнайы жүктерді Ресей Федерациясы кәсіпорындарының ведомстволық күзет күштерінің күзетуін қамтамасыз ету туралы келісім жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 тамыздағы N 937 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Кәрім Қажымқанұлы Мәсімовке" деген сөздер "Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2002 года N 937
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1349
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2002 года N 937 "О заключении Соглашения между  Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об обеспечении охраны объектов комплекса "Байконур" и специальных грузов, предназначенных для его функционирования, силами ведомственной охраны предприятий Российской Федерации" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Масимова Карима Кажимкановича" заменить словами "Мынбаева Сауата Мухаметбаевича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан