Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 шілдедегі N 650 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1372 қаулысы
Мемлекеттің қаржы қаражатын тиімді пайдалануды арттыру, олардың қайтарымдылығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың мемлекеттік қорын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 шілдедегі N 650 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 22, 189-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"ауыл шаруашылығы өнімін өндіру және қайта өңдеу саласында жұмыс істейтін тауар өндірушілерге қарыз беру және лизингке ауыл шаруашылығы техникасы мен жабдықтар беру болып табылады деп белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года N 650
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1372
В целях повышения эффективности использования финансовых средств государства, обеспечения их возвратности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года N 650 "О реорганизации Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 189) следующее изменение:
абзац пятый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"выдача займов и предоставление в лизинг сельскохозяйственной техники и оборудования товаропроизводителям, занятым в сфере производства и переработки сельскохозяйственной продукции".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан