2004 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1391 қаулысы
"Yкiметтiк заемдарды, жергілікті атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттік емес заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88 қаулысына сәйкес, кредит берушiлер алдындағы мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2004 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1391 қаулысымен
бекiтiлген
2004 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен
оларға қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар
бойынша қарыз алушылардың тiзбесi
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамы
2. "Замангер" шағын жеке кәсiпорны
3. "Рақат" қазақ-австрия бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк қоғамы
4. "Пеноконцентрат" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi
5. "Өнеркәсiппластмасса" жауапкершілігі шектеулi серiктестiгi
6. "Фирма Катализ" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi
7. "Жамбыл былғары аяққиiм" акционерлiк қоғамы
8. "Аққу" акционерлiк қоғамы
9. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi (Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгi Қылмыстық атқару жүйесi комитетiнiң "Еңбек-Алмас" және "Еңбек-Гранит" республикалық мемлекеттік кәсiпорындары)
10. "Батыс" ашық акционерлiк қоғамы
11. "Қазақ Аджанта Фарма Лимитед" бiрлескен кәсiпорны" жауапкершілiгi шектеулi серiктестік
12. "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
13. "Kazakhstan Airlines" ашық акционерлiк қоғамы
14. "Отель Астана" қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк қоғамы
15. "Айт-Отель" қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк қоғамы
16. "Эмсаш Инвест" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi
17. "Премьер Медеу" қонақ үй кешенi" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1391
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии", в целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед кредиторами по гарантированным государством займам Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2004 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2003 года N 1391
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
имеющим государственные гарантии Республики Казахстан,
погашение и обслуживание которых предусмотрено
в республиканском бюджете на 2004 год
1. Открытое акционерное общество "Казахтелеком"
2. Малое частное предприятие "Замангер"
3. Закрытое акционерное общество "Казахско-Австрийское совместное предприятие "Рахат"
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Пеноконцентрат"
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Промпластмасса"
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма Катализ"
7. Акционерное общество "Жамбылкожобувь"
8. Акционерное общество "Акку"
9. Департамент уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Республиканские государственные предприятия "Енбек - Алмаз" и "Енбек - Гранит" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан)
10. Открытое акционерное общество "Батыс"
11. Товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Казах Аджанта Фарма Лимитед"
12. Республиканское государственное предприятие "Казахавтодор"
13. Открытое акционерное общество "Kazakhstan Airlines"
14. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Отель Астана"
15. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Айт - Отель"
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Эмсаш Инвест"
17. Товарищество с ограниченной ответственностью "Гостиничный комплекс "Премьер Медеу"

18. "Игілiк" акционерлiк қоғамы
19. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы
20. "Окан Қазинтер" қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк қоғамы

18. Акционерное общество "Игiлiк"
19. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы"
20. Закрытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Окан Казинтер"