Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 150аа қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 13-қосымшада :
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының депутаттары бастамашылық жасайтын заң жобаларын әзiрлеу, заңдарға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу, заң шығарушылық қызмет саласында, зерттеулер жүргiзу, халықаралық қатынастар мәселелерi бойынша халықаралық форумдар өткiзу";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заң жобаларын әзiрлеу жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу; заң шығару қызметi практикасы бойынша зерттеу материалдарын дайындау; заң жобаларын әзiрлеу мәселелерi бойынша ғылыми конференциялау, семинарлар, дөңгелек үстелдер және тұрақты комитеттердiң көшпелi отырыстары мен парламенттiк тыңдаулар өткiзу; заңнамалық ретте проблемалары бойынша әлеуметтiк және сараптамалық сауалнамада жүргiзу; заңдарды үйлестiру бойынша халықаралық форумдар өткiзу";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер Қазақстан Республикасы Парламентiнiң депутаттары бастамашылық жасайтын заң жобаларын әзiрлеудi қамтамасыз ету, заң шығарушылық қызмет саласында зерттеулер жүргiзудi қамтамасыз ету, халықаралық қатынастар мәселелерi бойынша халықаралық форумдар өткiзудi қамтамасыз ету";
көрсетілген қаулыға 14-1-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"20 тоңазытқыш, 40 кiр жуу машина, 81 шаң сорғыш, 10 электр плитасы, 60 микротолқынды пеш, 25 керует, 100 ас үй үстелi, 150 орындық, 20 телевизор, 20 компьютер қоятын үстел, 80 киiм iлетiн шкаф, 20 кiтап шкафы, 10 жұмсақ жиһаз жиынтығы, 33 диван, 114 телевизор қоятын тумба, 20 жиналмалы үстел, 89 жартылай жұмсақ орындық, 114 комод сатып алу";
көрсетiлген қаулыға 15-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
1-тармақта: "100 компьютер, 100 принтер" деген сөздер "150 компьютер, 150 принтер" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 150аа
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 13 к указанному постановлению:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Задачи бюджетной программы: разработка проектов законов, внесение изменений и дополнений в законы, инициируемые депутатами Республики Казахстан, проведение исследований в области законотворческой деятельности, проведение международных форумов по вопросу международных отношений";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Оплата услуг по разработке проектов законов; подготовка исследовательских материалов по практике законодательной деятельности; проведение научных конференций, семинаров, круглых столов и выездных заседаний постоянных комитетов и парламентских слушаний по вопросам разработки законопроектов; проведение социологических и экспертных опросов по проблемам законодательного регулирования; проведение международных форумов по гармонизации законодательства";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение разработки проектов законов, инициируемых депутатами Парламента Республики Казахстан, обеспечение проведения исследований в области законотворческой деятельности, обеспечение проведения международных форумов по вопросу международных отношений";
в приложении 14-1 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Приобретение 20 холодильников, 40 стиральных машин, 81 пылесоса, 10 электроплит, 60 микроволновых печей, 25 кроватей, 100 кухонных столов, 150 стульев, 20 телевизоров, 20 столов под компьютер, 80 шкафов для одежды, 20 книжных шкафов, 10 комплектов мягкой мебели, 33 диванов, 114 тумбочек под телевизор, 20 столов раздвижных, 89 стульев полумягких, 114 комодов";
в приложении 15 к указанному постановлению:
в графе 5, в таблицы пункта 6  "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1, слова "100 компьютеров, 100 принтеров" заменить словами "150 компьютеров, 150 принтеров".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан