Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 5 желтоқсандағы N 150аб қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 605-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2003 жылғы 5 желтоқсандағы
N 150аб қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 605-қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын
бақылау жөніндегі есеп комитетi
(бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi)
600 "Республиканың бюджеттің атқарылуын бақылау
жөнiндегі есеп комитетін есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
Паспорты
1. Құны: 3677 мың теңге (үш миллион алты жүз жетпіс жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Республикалық және жергілікті бюджеттің атқарылуын бақылау туралы" 2002 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы , "Мемлекеттiк аппараттық қызметін жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі іc-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сырттай бақылаудың ақпараттық-анықтамалық жүйесiн жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: eceптеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, жұмыс орындарын автоматтандыру, мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесіне бiр мезгілде ену.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске acыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
___________________________________________________________________
N |Бағ. |Кіші |Бағдарламаның |     Бағдарламаны     |Іске |Жауапты
р/|дар. |бағ. |    (кіші     |      іске асыру      |асыру|атқару.
н |лама.|дар. |бағдарламаның)|       жөніндегі      |мер. |шылар
| ның |лама.|    атауы     |      іс-шаралар      |зімі |
|коды |ның  |              |                      |     |
|     |коды |              |                      |     |
___________________________________________________________________
1   2    3          4                  5              6      7
___________________________________________________________________

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года N 150аб
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
приложение 605 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
5 декабря 2003 года N 150аб
Приложение 605
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Счетный комитет по контролю
за исполнением республиканского бюджета
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета" на 2003 год
1. Стоимость: 3677 тысяч тенге (три миллиона шестьсот семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 29 января 2002 года "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационно-справочной системы внешнего контроля.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и организационной техникой, автоматизация рабочих мест, синхронное вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   600       Республикалық   Портативті компьютер -  Жыл  Респуб.
бюджеттің       5 дана, LCD-монитор.    бойы ликалық
атқарылуын      лар - 8 дана, компьютер.     бюджеттің
бақылау         лер - 9 дана, лазерлі        атқары.
жөнiндегі       принтер - 7 дана,            луын
есеп            портативті принтер -         бақылау
комитетін       2 дана, фотопринтер -        жөніндегі
есептеу және    1 дана, автосканер -         есеп
техникамен      1 дана, Adobe Acrobat        комитеті
қамтамасыз      лицензиясы - 1 дана,
ету             сыртқы портативтi
ақпарат жинақтаушы -
1 дана
___________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің үздiксiз жұмыс істеуiн қамтамасыз ету, бақылау объектiлерiне барып қызметті қамтамасыз етуді қоса алғанда, жұмыс орындарын автоматтандыру және кеңейту, электрондық шығу документациясын дайындау, мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену, республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетi қабылдайтын шешiмдердiң тиiмдiлiгiн және өзара келiсiмділігiн арттыру.

1   600        Обеспече-  Приобретение портативных  В те-  Счетный
ние вычис- компьютеров в количестве  чение  комитет
лительной  5 штук, LCD - монитора -  года   по конт-
и органи-  8 штук, настольных ком-          ролю за
зационной  пьютеров - 9 штук, лазер-        исполне-
техникой   ных принтеров - 7 штук,          нием
Счетного   портативных принтеров - 2        респуб-
комитета   штуки, фотопринтер - 1           ликан-
по конт-   штука, сканера с автопо-         ского
ролю за    дачей - 1 штука, лицензия        бюджета
исполне-   Adobe Acrobat - 1 штука,
нием рес-  портативный внешний
публикан-  накопитель данных - 1
ского      штука
бюджета
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, автоматизация и расширение рабочих мест, включая обеспечение деятельности с выездом на объект контроля, подготовка электронных форм выходной документации, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов, повышение эффективности и согласованности решений, принимаемых Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета.