Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 150аг қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 418-қосымшада :
"Бюджет бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"597" деген сандар "598" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 реокартограф" деген сөздер алынып тасталсын;
"Алматы аймақтық көліктегі СЭС - " деген сөздерден кейін "2 әмбебап радиометр-дозиметр, 2 нейтрондар датчигі бар радиометр-дозиметр, 1 УАЗ базасындағы санитарлық көлік" деген сөздермен толықтырылсын;
"1 Холтеров мониторлау жүйесі бар ЭКГ," деген сөздер алынып тасталсын;
"1 энцефалограф," деген сөздер алынып тасталсын;
"8 УАЗ базасындағы санитарлық көлік" деген сөздер "7 УАЗ базасындағы санитарлық көлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 420-қосымшада;
"Бюджет бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"10 жастағы балалар - 302,0 мың" деген сөздерден кейін "11 жастағы балалар - 308,0 мың, 12 жастағы балалар - 43,0 мың" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулыға 438-қосымшада:
"Бюджет бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
032 кіші бағдарламадағы "оңалту және сауықтыру көмегін көрсету" деген сөздерден кейін "және 6 жасты қоса алғанда, 6 жасқа дейінгі балаларды күтуді тікелей жүзеге асыратын анасының (әкесінің) немесе өзге адамның болуы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) көрсетілген қаулыға 444-қосымшада:
"Бюджет бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"7" деген сан "13" сандармен ауыстырылсын;
"сатып алу" деген сөздердің алдынан "зертханалық жабдықтар жиынтығы - 1 бірлік, микроскоптар жиынтығы - 1 бірлік, эндоскопиялық базалық жинақ - 1 бірлік, спектаральдық доплері бар ультрадыбысты стационарлық сканер - 1 бірлік, электр жетекті операциялық стол - 1 бірлік, медициналық әмбебап камера - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
5) көрсетілген қаулыға 453-1-қосымшада:
"Бюджет бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"10" деген сандар "12" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года N 150аг
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 418 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "597" заменить цифрами "598";
слова "Реокартограф 1," исключить;
после слов "Алматинский региональный центр СЭЭ на транспорте -" дополнить словами "Универсальный радиометр-дозиметр 2, Радиометр-дозиметр с датчиком нейтронов 2, Санитарный транспорт на базе УАЗ 1,";
слова "ЭКГ с системой Холтеровского мониторирования 1," исключить;
слова "Энцефалограф 1," исключить;
слова "Санитарный транспорт на базе УАЗ 8" заменить словами "Санитарный транспорт на базе УАЗ 7";
2) в приложении 420 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "дети 10 лет - 302,0 тысяч," дополнить словами "дети 11 лет - 308,0 тысяч, дети 12 лет - 43,0 тысяч,";
3) в приложении 438 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 032 после слов ", реабилитационной и оздоровительной помощи детям" дополнить словами "и пребывание матери (отца) или иного лица, непосредственно осуществляющего уход за ребенком до 6 лет включительно";
4) в приложении 444 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифру "7" заменить цифрами "13";
дополнить словами "комплект лабораторного оборудования - 1 единица, комплект микроскопов - 1 единица, базовый набор эндоскопический - 1 единица, ультразвуковой стационарный сканер со спектральным доплером - 1 единица, операционный стол электроприводной - 1 единица, медицинская камера универсальная - 1 единица";
5) в приложении 453-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "10" заменить цифрами "12";

"сатып алу" деген сөздердің алдынан "1 кардиохирургиялық операцияларды жасауға арналған жинақ, 1 тамырластыру жүйесінің жинағы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

дополнить словами "набор для проведения кардиохирургических операций 1, комплект шунтирующих систем 1".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан