Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 желтоқсандағы N 150аи қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 34-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 9 қарашадағы N 480 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес iс-шаралар жүргiзу. Саны 105 бiрлiк 4 атаулы қару-жарақты, 200 000 бiрлiк оқ-дәрiлерді, саны 1 бiрлiк КАМАЗ автомашинасын, саны 658 бiрлiк 10 атаулы арнайы криминалдық техникаларды, саны 1012 бiрлiк 13 атаулы байланыс құралдарын, саны 2 бiрлiк арнайы орындаудағы ноутбукты, саны 2 бiрлiк телефондардың нөмiрлерiн анықтауға және тiркеуге арналған құралды, саны 1 бiрлiк дербес компьютердi блоктауға арналған құралды, саны 2 бiрлiк ақпаратты қашықтықтан оқу бұйымын, саны 2 бiрлiк ақпаратты есте сақтауға және қашықтықтан оқуға арналған бұйымды сатып алу. Терроризмге қарсы күрес жөнiндегi бөлiмшелердiң кадрлық құрамын қайта даярлау және олардың біліктілiгiн арттыру; авиатехниканың қаруландыруындағы жөндеу-регламенттiк жұмыстар, елiмiзден тысқары жерлерге қызметтiк iссапарлар, шарт бойынша заңды тұлғаларға қызметтер көрсету, оның iшiнде банктiк қызметтер көрсету, кедендiк ресiмдегенi үшiн кеден алымдары, ТМД-ның әуе кеңестiгiн пайдаланғаны үшiн ақы төлеу, мемлекеттік баж, салықтар және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер";
көрсетiлген қаулыға 36-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Штаттық саны 3973 бiрлiк шегiндегi тергеу изоляторларын ұстау. Тергеу изоляторларының қызметiн азық-түлiкпен, дәрi-дәрмектермен, заттай мүлiктермен, арнайы жабдықтармен, жұмсақ мүкәммалмен, жанар-жағармай материалдарымен, тауарлы-материалдық құндылықтармен қамтамасыз ету, тергеуге қамалған адамдарды құжаттауды жүзеге асыруға байланысты шығыстарға ақы төлеу, оның iшiнде мемлекеттiк баж және суретке түсiру жөнiндегi қызметтер көрсетуге ақы төлеу бойынша шығыстар. Арнайы техникалық құралдар мен ерекше жабдықты сатып алу: жасырын бейнебақылау жүйелерi - 18 жиынтық, жасырын аудиобақылау жүйелерi - 18 жиынтық; 9 мм Макаров тапаншалары - 13 бiрлiк, МТ патрондары - 653 бiрлiк, 7,62 мм патрондары - 300 бiрлiк, 5,45 мм патрондары 2330 бiрлiк, 9 мм патрондары - 2153 бiрлiк, "Черемуха-10" бұйымдары - 89 бiрлiк, қорғаныс жилеттерi - 27 бiрлiк, шлемдер - 28 бiрлiк, жедел байланыс станциялары - 4 бiрлiк, алып жүретiн радиостанциялар - 57 бiрлiк, УҚТ стационарлық радиостанциялары - 10 бiрлiк";
көрсетiлген қаулыға 42-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2003 года N 150аи
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 34 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" изложить в следующей редакции:
"Проведение мероприятий в соответствии с Государственной программой борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма в Республике Казахстан на 2000-2003 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 480. Приобретение вооружения 4 наименований в количестве 105 единиц, боеприпасов -
200 000 единиц, автомашины КАМАЗ в количестве 1 единицы, спецкримтехники - 10 наименований в количестве 658 единиц, средств связи 13 наименований в количестве 1012 единиц, ноутбука в специальном исполнении в количестве 2 единиц, прибора для определения и фиксации номеров телефонов в количестве 2 единиц, прибора для блокирования персонального компьютера в количестве 1 единицы, изделия дистанционного считывания информации в количестве 2 единиц, изделия для запоминания и дистанционного считывания в количестве 1 единицы. Переподготовка и повышение квалификации кадрового состава подразделений по борьбе с терроризмом; ремонтно-регламентные работы, находящейся на вооружении авиатехники, служебные командировки за пределы страны, услуги оказываемые юридическими лицами по договору, в том числе банковские услуги, таможенные сборы за таможенное оформление, плата за использование воздушного пространства СНГ, государственная пошлина, налоги и другие обязательные платежи в бюджет";
в приложении 36 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" изложить в следующей редакции:
"Содержание следственных изоляторов в пределах штатной численности - 3973 единицы. Обеспечение деятельности следственных изоляторов продовольствием, медикаментами, вещевым имуществом, специальным обмундированием, мягким инвентарем, горюче-смазочными материалами, товаро-материальными ценностями, оплата расходов, связанных с осуществлением документирования следственно-арестованных лиц, в том числе расходы по оплате государственной пошлины и услуг по фотографированию. Приобретение специальных технических средств и особого оборудования: систем скрытого видеонаблюдения - 18 комплектов, систем скрытого аудиоконтроля - 18 комплектов; пистолетов Макарова 9 мм - 13 единиц, патронов к ПМ - 653 единицы, патронов 7,62 мм - 300 единиц, патронов 5,45 мм - 2330 единиц, патронов 9 мм - 2153 единицы, изделий "Черемуха-10" - 89 единиц, жилетов защитных - 27 единиц, шлемов - 28 единиц, станций оперативной связи - 4 единицы, радиостанций носимых - 57 единиц, УКВ радиостанций стационарных - 10 единиц";
в приложении 42 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":

5-бағанда: "(орналасқан күзет орындарының саны: Астана қаласы - 21, Алматы қаласы - 123)" деген сөздер "(орналасқан күзет орындарының саны: Астана қаласы - 23, Алматы қаласы - 122, Орал қаласы - 2)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 48-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
5-бағанда: "1000000" деген сандар "7788319" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 55-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда:
"760 250" деген сандар "1 029 595" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 57-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
5-баған "дизельэлектрстанциялары - 2 бiрлiк, суырмалы шкафтар - 14 бiрлiк." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 58-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) іске асыру жөнiндегі іс-шаралар" деген бағанда:
"жарылыс қаупі бар заттарды жоюшы - 26 бiрлiк," деген сөздерден кейін "радиожарғыштарды қашықтықтан блоктағыш (алып жүретiн) - 5 жиынтық, ҮОХ - қосу гарнитур жүйесiмен УҚТ радиостанциялары - 23 жиынтық" деген сөздермен толықтырылсын;
"кеден алымдарына ақы төлеу, ҚҚС және кеден рәсімдерін ресiмдеу жөніндегi қызметтер көрсету." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 59-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Байланыс жабдықтарын сатып алу: ғимараттарға телефон орнату - 1 жүйе, Коралл телефон станциясы - 1 жиынтық, компьютерлік желiнiң пассивті жабдығы - 1 жүйе, белсенді желілік жабдық - 1 жүйе, радиостанцияларды УҚТ қашықтықтан басқару жүйесi - 1 жүйе, "Шорох-1" виброакустикалық қорғаныс жүйесі - 1 жүйе, МП үлгісіндегі  сымды коммуникацияларды қорғау құрылғысы - 150 бiрлiк, "ГШ-К-1000" шу генераторы - 22 бірлiк, ФСПК-40 желілік кедергі жоюшы фильтр - 3 бiрлiк, ФСП-3Ф-10А желiлік кедергі жоюшы фильтр - 20 бiрлiк, белсендi ВЧ TB жүйелiк жабдығы - 1 жиынтық. Орталық аппараттың сымдық байланысының телекоммуникациялық желісін инсталляциялауды және кеңейтудi ecкepe отырып, орталық аппаратының құрылымды кабель желісін кеңейту. Саны 15 дана 3 атаулы құрылымды кабель желiсiне арналған UTP кабель өнiмi (қорабы 300 м), саны 465 дана 2 атаулы құрылымды кабель желісіне арналған коммутациялық розетка (1 портты, қабырғадағы), саны 717 дана 4 атаулы құрылымды кабель желiсiне арналған жалғаушы бау, саны 27 дана 1 атаулы құрылымды кабель желiсiне арналған коммутациялық тақта, 320 портқа құрылымды кабель желiсіне арналған сканер - 1 дана, саны 60 дана 3 атаулы құрылымды кабель желiсіне арналған аксессуарлар, саны 3750 метр 2 атаулы құрылымды кабель желiсiне арналған кабель арнасы, саны 30 дана 2 атаулы кабель арнасына арналған аксессуарлар, 8 талшықты оптикалық кабель - 2000 метр, саны 30 дана оптикалық кабельге арналған аксессуарлар, шкафқа арналған "пилот" үлгісіндегі құрылғы, саны 2 дана 5 розетка, саны 2 дана белсендi желілік жабдық (48 портқа арналған жұмыс топтарының коммутаторы), белсенді желілік жабдыққа арналған үздіксіз қоректендіру блогы - 2 дана, 30 абоненттiк желінің енгiзу/шығару шеткі мультиплексоры - 2 дана, саны 34 дана 4 атаулы 30 абоненттік желінің енгізу/шығару шеткі мультиплексорына арналған аксессуарлар, енгiзу/шығару мультиплексоры - 2 дана, енгізу/шығару мультиплексорына арналған аксессуарлар - 2 дана, оптикалық-талшықты кабельдiң конверторы - 2 дана, саны 82 дана 10 атаулы құрылымды кабель желiсiн жұмыс iстетуге арналған қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз ету, монтажды-инсталляциялық жұмыстар.
Жиһаздарды сатып алу: саны 1147 бiрлiк 9 атаулы үстел, саны 331 бiрлiк 6 атаулы кресло, жартылай жұмсақ орындық - 1000 бiрлiк, жұмсақ орындық - 14 бiрлiк, саны 657 бiрлiк 8 атаулы шкаф, киiм ілетiн орынға арналған тiк ілгiш - 12 бiрлiк, басшы жинағы - 15 жиынтық, демалыс бұрышы - 15 жиынтық, кілем төсеніштерi - 1000 метр, портьер (жартылай перделер, перделер) - 200 жиынтық, саны 10 бiрлiк 3 атаулы тұрмыстық техника, офистік жиһаз - 10 жиынтық, саны 6 бiрлік 3 атаулы тумба, 44 шаршы метр кiрден қорғайтын жабуын, 116,25 шаршы метр желбезектер, жасанды гүлдер.
Түтiктi, ВЧ кабельдi және кабельдi сым орамдарын монтаждау, ғимараты радиофикациялау; ғимараттарда радиобайланыстың антенналық- фидерлiк және аппараттық кешенiн монтаждау; Коралл телефон станциясын шығаруды монтаждау; авариялық электрмен қоректендiру агрегатын монтаждау; құрылымды кабель желiсiн монтаждау; белсендi жетiлiк жабдықты монтаждау; байланыс жүйелерiн қорғауға арналған компьютерлердi сертификаттау";
көрсетiлген қаулыға 61-қосымшада:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 5 слова "(количество постов, дислоцирующихся в городе Астане - 21, городе Алматы - 123)" заменить словами "(количество постов, дислоцирующихся в городе Астане - 23, городе Алматы - 122, городе Уральске - 2)";
в приложении 48 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 цифры "1000000" заменить цифрами "7788319";
в приложении 55 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)":
цифры "760 250" заменить цифрами "1 029 595";
в приложении 57 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 дополнить словами "дизельэлектростанции - 2 единицы, вытяжных шкафов - 14 единиц.";
в приложении 58 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)":
после слов "разрушителя взрывоопасных предметов - 26 единиц," дополнить словами "дистанционного блокиратора радиовзрывателей (носимого) - 5 комплектов, УКВ радиостанции с гарнитурой с системой YOX - включения - 23 комплекта";
слова "оплата таможенных сборов, НДС и услуг по оформлению таможенных процедур." исключить;
в приложении 59 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Приобретение оборудования связи: телефонизация здания - 1 система, телефонная станция Коралл - 1 комплект, пассивное оборудование компьютерной сети - 1 система, активное сетевое оборудование - 1 система, система дистанционного управления УКВ радиостанциями - 1 система, система виброакустической защиты "Шорох-1" - 1 система, устройство защиты проводных коммуникаций типа МП - 150 единиц, шумогенератор "ГШ - К - 1000" - 22 единицы, сетевой помехоподавляющий фильтр ФСПК - 40 - 3 единицы, сетевой помехоподавляющий фильтр ФСП-ЗФ-10А - 20 единиц, активное ВЧ ТВ сетевое оборудование - 1 комплект. Расширение структурированной кабельной сети центрального аппарата с учетом инсталляции и расширения телекоммуникационной сети проводной связи центрального аппарата. Кабельная продукция UTP для структурированной кабельной сети (коробка 300 м) - 3 наименования в количестве 15 штук, коммутационная розетка для структурированной кабельной сети (1 - портовая, настенная) - 2 наименования в количестве 465 штук, соединительный шнур для структурированной кабельной сети - 4 наименования в количестве 717 штук, коммутационная панель для структурированной кабельной сети - 1 наименование в количестве 27 штук, сканер для структурированной кабельной сети на 320 портов - 1 штука, аксессуары для структурированной кабельной сети - 3 наименования в количестве 60 штук, кабельный канал для структурированной кабельной сети - 2 наименования в количестве 3750 метров, аксессуары для кабельного канала - 2 наименования в количестве 30 штук, 8 - волоконный оптический кабель - 2000 метров, аксессуары для оптического кабеля в количестве 30 штук, устройство типа "пилот" для шкафа, 5 розеток в количестве - 2 штук, активное сетевое оборудование (коммутатор рабочих групп на 48 портов) в количестве 2 штук, блок бесперебойного питания для активного сетевого оборудования - 2 штуки, оконечный мультиплексор ввода/вывода 30 абонентских линий - 2 штуки, аксессуары для оконечного мультиплексора ввода/вывода 30 абонентских линий - 4 наименования в количестве 34 штук, мультиплексор ввода/вывода - 2 штуки, аксессуары для мультиплексора ввода/вывода - 2 штуки, конвертор волоконно-оптического кабеля - 2 штуки, прикладное программное обеспечение для функционирования структурированной кабельной сети - 10 наименований в количестве 82 штук, монтажно - инсталляционные работы.
Приобретение мебели: столов - 9 наименований в количестве 1147 единиц, кресел - 6 наименований в количестве 331 единицы, стула полумягкого - 1000 единиц, стула мягкого - 14 единиц, шкафов - 8 наименований в количестве 557 единиц, стойки-вешалки для гардероба - 12 единиц, набора руководителя - 15 комплектов, уголка отдыха - 15 комплектов, дорожек ковровых - 1000 метров; портьер (полузанавесок, штор) - 200 комплектов, бытовой техники 3 наименований в количестве - 10 единиц, офисной мебели - 10 комплектов, тумб - 3 наименований в количестве - 6 единиц, грязезащитного покрытия 44 кв.м., жалюзи - 116,25 кв. метров, цветов искусственных.
Монтаж трубной, ВЧ кабельной и кабельной разводки, радиофикация здания; монтаж антенно-фидерного и аппаратного комплекса радиосвязи на здания; монтаж выноса телефонной станции Коралл; монтаж агрегата аварийного электропитания; монтаж структурированной кабельной сети; монтаж активного сетевого оборудования; сертификация компьютеров для защиты систем связи";
в приложении 61 к указанному постановлению:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi департаментiнiң Кинологиялық орталығын салу және қайта жаңарту";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бекiтілген жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Кинологиялық орталық бойынша жобалау және құрылыс-монтаж жұмыстары";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетін нәтижелер: Кинологиялық орталық бойынша жобалау және құрылыс-монтаж жұмыстарын орындау - құрылыс басталғаннан бастап сметалық құнның 16,5 %".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

"5. Задачи бюджетной программы: строительство и реконструкция Кинологического центра Департамента по борьбе с наркобизнесом Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Проектные и строительно-монтажные работы по Кинологическому центру согласно утвержденной проектно-сметной документации":
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение проектных и строительно-монтажных работ по Кинологическому центру - 16,5 % сметной стоимости с начала строительства".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан