Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 150ак қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 25-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру шараларының жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу:
телефон аппараты                   - 7 дана;
орындық                            - 40 дана;
кресло                             - 9 дана;
факс                               - 2 дана;
сейф                               - 4 дана;
телевизор                          - 1 дана;
шкаф                               - 5 дана;
басшының кеңсе жиhазы              - 2 жиынтық;
жазу үстелi                        - 13 дана;
киiм шкафы                         - 5 дана;
көшiру аппараты                    - 1 дана;
қабылдау бөлмесiнiң кеңсе жиhазы   - 1 жиынтық;
тоңазытқыш                         - 1 дана;
кiтап шкафы                        - 2 дана;
тумба                              - 2 дана;
киiм iлгiш                         - 2 дана".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 150ак
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
в приложении 25 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" изложить в следующей редакции:
"Приобретение:
телефонный аппарат                             - 7 штук;
стул                                           - 40 штук;
кресло                                         - 9 штук;
факс                                           - 2 штуки;
сейф                                           - 4 штуки;
телевизор                                      - 1 штука;
шкаф                                           - 5 штук;
офисная мебель руководителя                    - 2 комплекта;
стол письменный                                - 13 штук;
платяной шкаф                                  - 5 штук:
копировальный аппарат                          - 1 штука;
офисная мебель для приемной                    - 1 комплект;
холодильник                                    - 1 штука;
книжный шкаф                                   - 2 штуки;
тумба                                          - 2 штуки;
вешалка                                        - 2 штуки".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан