Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 150ам қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 592-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта "Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар" деген бағандағы "көшу жәрдемақысын төлеуді, әкімшілік ғимаратын жөндеуді" деген сөздер "көшу жәрдемақысын төлеуді, әкімшілік ғимаратын жөндеуді және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Астана қаласындағы ғимаратын жылыту үшін жанар-жағармай материалдарын (солярка) сатып алуды". деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 150ам
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
в приложении 592 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" слова "выплата подъемных пособий и ремонт административного здания." заменить словами "выплата подъемных пособий, ремонт административного здания и приобретение горюче-смазочных материалов (солярки) для отопления здания Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в городе Астане.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан