Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 150ф қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 651-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағандағы "Олимпиада және" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 655-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағандағы "олимпиадалық емес спорт түрлерi" деген сөздерден кейiн (мынадай спорт түрлерiнен басқа: ушу, каратэ-до, пауэрлифтинг, бодибилдинг, боулинг, самбо, кикбоксинг)" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 659-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Кiр жуу жабдығы:
кiр жуатын машина - 1 дана;
кептiретiн машина - 1 дана;
үтiктейтiн машина - 1 дана.
Ескектi қайық - 6 дана.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 150ф
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменение и дополнения:
в приложении 651 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 слово "олимпийским" исключить;
в приложении 655 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 после слов "не олимпийским видам спорта" дополнить словами "(кроме видов спорта: ушу, каратэ-до, пауэрлифтинг, бодибилдинг, боулинг, самбо, кикбоксинг)";
в приложении 659 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 дополнить абзацами следующего содержания:
"Прачечное оборудование:
стиральная машина - 1 штука;
сушильная машина - 1 штука;
гладильная машина - 1 штука.
Лодка с веслом - 6 штук.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан