Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 150ж қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 617 , 619, 622-қосымшаларда:
"Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат орталығының", "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат орталығы", "облыстық құқықтық статистика және ақпарат орталығын" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң", "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетi", "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдарын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 150ж
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложениях 617, 619, 622 к указанному постановлению:
слова "Центра правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан", "Центр правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан", "областных Центров правовой статистики и информации" заменить словами "Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан", "Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан", "территориальных органов Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан" соответственно.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан