Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 27 қарашадағы N 150щ қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 340-қосымшада "Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары деген" 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қылмыстық-атқару жүйесiнiң 81 мекемесiн жабдықтармен, мүкаммалмен, арнайы мақсаттағы құралдармен және көлiк құралдарымен, оның iшiнде:
арнайы құралдардың (оқ-дәрiсi бар қару) 200 бiрлiгiмен;
медициналық жабдықтардың 66 бiрлiгiмен (автоклавтар - 4, құрғақтай қуыру шкафтары - 6, термостаттар - 12, дистилляторлар - 4, тоңазытқыштар - 14, центрифугалар - 2, бинокулярлық микроскоптар - 4, бактерицидтi лампалар - 12, аналитикалық таразылар - 2, 12Ф7 - флюорографы - 6);
коммуналдық-тұрмыстық жабдықтардың 213 бiрлiгiмен (пiсiру қазандықтары - 55, электр плиталары - 22, тоңазытқыш шкафтары - 28, тоңазытқыш камералар - 26, қуыру шкафтары - 26, кiр жуатын машиналар - 32, центрифугалар - 22, дизельдiк электр станциялары - 2);
бактериологиялық зертханалар үшiн мүкаммалдың 36503 бiрлiгiмен;
29 автомобильмен (арнайы автокөлiк - 5 бiрлiк, су тасығыш - 2 бiрлiк, автобустар - 6 бiрлiк, санитарлық машиналар - 3 бiрлiк, азық-түлiк таситын машина - 1 бiрлiк, ВАЗ автомобилi - 10 бiрлiк, вакуумдық тазалауға арналған автомашина - 2 бiрлiк);
жергiлiктi учаскенi қайта жабдықтауға арналған арнайы құралдар мен байланыс құралдарының 12 бiрлiгiмен ("Барьер-500" периметрiнiң күзетi - 10, радиоұзартқыш - 1, автомобильдiк радиостанция - 1);
630 гВА 10/04 күшi бар трансформатордың 1 бiрлiгiмен жарақтандыру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года N 150щ
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
в приложении 340 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализаций бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Оснащение 81 учреждений уголовно-исполнительной системы оборудованием, инвентарем, средствами специального назначения и транспортными средствами, в том числе:
200 единиц специальных средств (оружия с патронами);
66 единиц медицинского оборудования (автоклавы - 4, шкафы сухожаровые - 6, термостаты - 12, дистилляторы - 4, холодильники - 14, центрифуги - 2, микроскопы бинокулярные - 4, бактерицидные лампы - 12, весы аналитические - 2, флюорограф - 12Ф7-6);
213 единиц коммунально-бытового оборудования (варочные котлы - 55, электроплиты - 22, холодильные шкафы - 28, холодильные камеры - 26, шкафы прожарочные - 26, машины стиральные - 32, центрифуги - 22, дизельэлектростанции - 2);
36503 единицы инвентаря для бактериологических лабораторий;
29 автомобилей (спецавтотранспорт - 5 единиц, водовоз - 2 единицы, автобусы - 6 единиц, санитарные машины - 2 единицы, продуктовоз - 1 единицы, автомобиль ВАЗ - 11 единиц, автомашина для вакуумной очистки - 2 единицы);
12 единиц спецсредств и средств связи для переоборудования локального участка (охрана периметр "Барьер-500" - 10, радиоудлинитель - 1, радиостанция автомобильная - 1);
1 единица трансформатора силового 630 гВА 10/04".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан