Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 150ш қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгiзілсiн:
көрсетілген қаулыға 706-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың кестесі 5-бағанының 1-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Табиғи монополия субъектiлерiнiң инвестициялық бағдарламаларды іске асыру тиiмділігінiң мониторингін жүзеге асыру ережесiн әзiрлеу.";
7-тармақтағы "12" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 150Ш
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнение и изменение:
в приложении 706 к указанному постановлению:
пункт 1 графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить абзацем следующего содержания:
"разработать Правила осуществления мониторинга эффективности реализации инвестиционных программ субъектами естественной монополии.";
в пункте 7 цифры "12" заменить цифрами "13".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан