"Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 25 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының әкiмдерi, Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ) жарғылық капиталына берiлген объектiлер орналасқан жер учаскелерiн "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ-тың жарғылық капиталына берудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi заңнамада белгіленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген жер учаскелерiне құқықты куәландыратын құжаттарды ресiмдеудi және құнын бағалауды жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ-тың жарғылық капиталына берiлген объектiлер орналасқан жер учаскелерiнiң бағалану құнына "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ жарғылық капиталының ұлғайтылуы жөнiнде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 25
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акимам областей, городов Алматы и Астаны, Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в установленном законодательством порядке обеспечить передачу в уставный капитал закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" (далее - ЗАО "НК "КТЖ") земельных участков, занятых объектами, переданными в уставный капитал ЗАО "НК "КТЖ".
2. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в установленном законодательством порядке обеспечить оформление правоудостоверяющих документов и произвести оценку стоимости земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по увеличению уставного капитала ЗАО "НК "КТЖ" на стоимость оценки земельных участков, занятых объектами, переданными в уставный капитал ЗАО "НК "КТЖ".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан