Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2004 жылға арналған квотаны белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 27 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2004 жылға арналған квота республиканың экономикалық белсенді халқына шаққанда 0,28 пайыз мөлшерінде белгіленсін. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.18. N  1215  қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 27
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2004 год в размере 0,28 процента к экономически активному населению республики. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 ноября 2004 г. N 1215  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан