Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 33 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамын басқарудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай мазмұндағы жетiншi абзацпен толықтырылсын:
"Өтепов Эдуард Карлұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 824
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 33. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 824 "О некоторых вопросах управления закрытым акционерным обществом "Национальные информационные технологии" следующее дополнение:
подпункт 1) пункта 1 дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"Утепов Эдуард Карлович - первый заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан