Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 878 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 51 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 931 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі  N 931  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Аудиторлық қызметті лицензиялаудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 878  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 29, 284-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Аудиторлық қызметті лицензиялаудың тәртібінде:
24-тармақтың 2) тармақшасындағы ", сондай-ақ" деген сөз "немесе" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 878
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 51. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28 сентября 2006 года N 931 (порядок введения в действие см. п.4)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 51 утратило силу постановлением Правительства РК от 28 сентября 2006 года N  931  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 878 "Об утверждении Правил лицензирования аудиторской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 29, ст. 284) следующее изменение:
в Правилах лицензирования аудиторской деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 24 слова ", а также" заменить словом "или".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан