Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне аккредитивтердiң қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 қаңтардағы N 64 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832  қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Республикалық бюджет комиссиясының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi ашқан:
014 "Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң мемлекеттiк бағдарламасы", 207 "Саперлiк бөлiмшелердi материалдық-техникалық жарақтандыру", 104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы" бюджеттiк бағдарламалары бойынша "Viсtоrу LTD" ЖШС-мен жасасқан 2003 жылғы 2 желтоқсандағы NN 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 635 және "OTC Netwok" ЖШС-мен жасасқан 2003 жылғы 31 қазандағы NN 573, 575, 2003 жылғы 14 қарашадағы N 589 шарттарға сәйкес Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне;
014 "Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң мемлекеттiк бағдарламасы" бюджеттiк бағдарламасы бойынша "Минск авиажөндеу зауыты" бiртұтас кәсiпорнымен жасасқан 2003 жылғы 30 сәуiрдегi N 798-96 келiсiм-шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнiң 3656 әскери бөлiмiне аккредитивтepдiң қолданылу мерзiмiн 2004 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О продлении сроков действия аккредитивов Министерству внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 64
В соответствии с Правилами финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2004 года, открытых Комитетом Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан в соответствии с договорами NN 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 635 от 2 декабря 2003 года, заключенными с ТОО "Victory LTD", и NN 573, 575 от 31 октября 2003 года, N 589 от 14 ноября 2003 года, заключенными с ТОО "ОТС Netwok" по бюджетным программам 014 "Государственная программа борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма", 207 "Материально-техническое оснащение саперных подразделений", 104 "Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом"; войсковой части 3656 Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в соответствии с контрактом N 798-96 от 30 апреля 2003 года, заключенным с Унитарным предприятием "Минский авиаремонтный завод" по бюджетной программе 014 "Государственная программа борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан