Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 қаңтардағы N 69 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Марченко                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Григорий Александрович    бірінші орынбасары, төраға
Жандосов                - Қазақстан Республикасы Табиғи монополия.
Ораз Әлиұлы               ларды реттеу және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)
Григорьева              - Қазақстан Республикасының Табиғи монопо.
Светлана Петровна         лияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігі Электр және жылу энер.
гетикасы саласындағы реттеу мен бақылау
жөніндегі департаментінің директоры, хатшы
(келісім бойынша)
Жақсыбеков              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әділбек Рыскелдіұлы       сауда министрі;
мынадай:
"Досаев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи монополия.
Ерболат Асқарбекұлы       ларды реттеу және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев                 - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы       Қаржы министрі"
көрсетілген құрамнан: Павлов Александр Сергеевич, Кәкімжанов Зейнолла Халидоллаұлы, Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2004 года № 69. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменение:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Марченко Григория Александровича - Первого заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан,
председателем
Жандосова Ораза Алиевича         - Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместителем председателя (по
согласованию)
Григорьеву Светлану Петровну     - директора Департамента по
регулированию и контролю
в сфере электро- и
теплоэнергетике Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
секретарем (по согласованию)
Джаксыбекова Адильбека           - Министра индустрии и
Рыскельдиновича                    торговли Республики Казахстан;
строку:
"Досаев Ерболат Аскарбекович     - Председатель Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель председателя"
изложить в следующей редакции:
"Досаев Ерболат Аскарбекович     - Министр финансов
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава:
Павлова Александра Сергеевича, Какимжанова Зейнуллу Халидолловича, Есенбаева Мажита Тулеубековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан