Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң Қазақстан Республикасының қала көлiгіне арналған қарыз қаражатын қайта бөлу шеңберiнде Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң Алматы қаласына бөлген кредитiн қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 83 қаулысы
Қала көлiгін дамыту мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң қарыз қаражатын тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қайта жаңарту және даму халықаралық банкiнің қала көлiгіне берілген займын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 тамыздағы N 1062 қаулысына сәйкес, Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң "Қала көлiгiн дамыту" жобасын қаржыландыруға қарыз қаражатын қайта бөлу шеңберiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Алматы қаласына бөлген кредитiн 2004 жылдан бастап 2011 жылды қоса алғанда, қайтару мерзiмiмен қайта құрылымдау мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Алматы қаласының әкімдiгi "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептілiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегі қаржылық рәсімдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шілдедегi N 832 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген сыйақы ставкасын қолдана отырып, Қазақстан Республикасы мен Алматы қаласы арасындағы 2004-2011 жылдар iшiнде келiсілген кесте бойынша республикалық бюджетке 22725298 (жиырма екi миллион жеті жүз жиырма бес мың eкі жүз тоқсан сегiз) АҚШ доллары мөлшерiндегi соманы кейiннен өтеу туралы 1997 жылғы 12 желтоқсандағы нөмiрсiз кредиттiк келiсiмге қосымша келiсiм жасассын.
3. Алматы қаласының әкiмi Алматы қаласының 2004-2011 жылдарға арналған бюджетiнiң жобаларын қалыптастыру кезiнде осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген берешек сомасын өтеуге арналған қаражатты көздесiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реструктуризации кредита, выделенного Правительством Республики Казахстан городу Алматы в рамках перераспределения средств займа Международного Банка Реконструкции и Развития для городского транспорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 83
В целях развития городского транспорта и эффективного использования средств займа Международного Банка Реконструкции и Развития Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить реструктуризацию кредита, выделенного Правительством Республики Казахстан городу Алматы в рамках перераспределения средств займа Международного Банка Реконструкции и Развития в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 августа 1995 года N 1062 "Об использовании займа Международного Банка Реконструкции и Развития для городского транспорта Республики Казахстан" на финансирование проекта "Развитие городского транспорта" со сроком возврата, начиная с 2004 года по 2011 год включительно.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и акимату города Алматы заключить дополнительное соглашение к Кредитному соглашению между Республикой Казахстан и городом Алматы от 12 декабря 1997 года Б/Н о последующем возмещении по согласованному графику в течение 2004-2011 годов в республиканский бюджет суммы в размере 22725298 (двадцать два миллиона семьсот двадцать пять тысяч двести девяносто восемь) долларов США с применением ставки вознаграждения, устанавливаемой Министерством финансов Республики Казахстан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Акиму города Алматы предусмотреть при формировании проектов бюджета города Алматы на 2004-2011 годы средства на погашение суммы задолженности, указанной в пункте 2 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан