Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 133 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 88 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1105 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 133  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 3, 37-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі туралы ережеде:
11-тармақ мынадай мазмұндағы 20-3) тармақшамен толықтырылсын:
"20-3) газды жеткізумен, тасымалдаумен, сақтаумен және сатумен байланысты қатынастарды мемлекеттік реттеуді жүзеге асырады;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 133
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2004 года N 88. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1105 (P041105)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 133 "Вопросы Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст.37) следующее дополнение:
в Положении о Министерстве энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 11 дополнить подпунктом 20-3) следующего содержания:
"20-3) осуществляет государственное регулирование отношений, связанных с поставкой, транспортировкой, хранением и реализацией газа;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан