"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қаңтардағы N 93 қаулысы
Ескерту. Заң жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнен қайтарып алынсын - ҚР Үкіметінің 2004.06.28. N 713   қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар  Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
жоба
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар  Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 24, 164-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 2, 183-құжат; N 13-14, 205-құжат; 1998 ж., N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 22, 789-құжат; N 23, 916-құжат; 2001 ж., N 10, 126-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат; 2003 ж., N 11, 71-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
18-бап мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) азық-түлiк және ауыл шаруашылығы тауарларын сатып алу және сату жөнiндегi коммуналдық сауда рыноктарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн қызметтi жүзеге асыру.".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2004 года N 93. Проект Закона отозван из Мажилиса Парламента РК - постановлением Правительства РК от 28 июня 2004 года N 713 (P040713)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии".
<*>
Сноска. Проект Закона отозван из Мажилиса Парламента РК - постановлением Правительства РК от 28 июня 2004 года N 713 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335
"О государственном предприятии"
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 66; N 24, ст. 164; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 183; N 13-14, ст. 205; 1998 г., N 23, ст. 429; 1999 г., N 22, ст. 789; N 23, ст. 916; 2001 г., N 10, ст. 126; 2002 г., N 10, ст. 102; 2003 г., N 11, ст. 71) следующее дополнение:
статью 18 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) осуществление деятельности, обеспечивающей функционирование коммунальных торговых рынков по закупке и реализации продовольственных и сельскохозяйственных товаров.".
Президент
Республики Казахстан