"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 150 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 1272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.12.03 № 1272 (2014.11.21 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған:
1) алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.31. N 82 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2) Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2008.02.04. N 93 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 150 қаулысымен
бекiтiлген
Босатылатын әскери-техникалық құралдарды жою
(жою, пайдаға асыру, көму) және қайта өңдеу
жөнiндегi лицензияланатын қызмет түрлерiне
қойылатын бiлiктiлiк талаптары <*>
ЕСКЕРТУ. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.01.31. N 82 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 150 қаулысымен
бекiтiлген
Егер олар басқа салаларда пайдаланылмаса,
қару-жарақты және оның оқ-дәрiлерiн, әскери
техниканы, қосалқы бөлшектердi, жинақтаушы
элементтер мен оның аспаптарын, сондай-ақ
монтаждау, peттеу, пайдалану, сақтау, жөндеу
және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда,
оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен
жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу және сату
жөнiндегі лицензияланатын қызмет түрлерiне
қойылатын бiлiктiлiк талаптары
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2008.02.04. N 93 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.

О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании"
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 9 февраля 2004 года N 150. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2014 года № 1272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.12.2014 № 1272 (вводится в действие с 21.11.2014 и подлежит официальному опубликованию).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года N 82 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования) ;
2) (утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года N 93 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 150
Квалификационные требования к лицензируемому виду
деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации,
захоронению) и переработке высвобождаемых
военно-технических средств
Сноска. Квалификационные требования исключены постановлением Правительства РК от 31.01.2008 N 82 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 150
Квалификационные требования к лицензируемому виду
деятельности по разработке, производству, ремонту и реализации
вооружения и боеприпасов к нему, военной техники, запасных частей,
комплектующих элементов и приборов к ним, если они не используются
в других отраслях, а также специальных материалов и оборудования
для их производства, включая монтаж, наладку, использование,
хранение, ремонт и сервисное обслуживание
Сноска. Квалификационные требования утратили силу постановлением Правительства РК от 04.02.2008 N 93 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).