Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға арналған мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 154 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының 30-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2004 жылы жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға арналған мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу бекiтілсiн.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкiмдерi ұсынған денсаулық сақтау объектілерiн пайдалануға қабылдау туралы қабылдау комиссияларының актiлерi және денсаулық сақтау объектiлерiн қабылдау туралы жергілiктi атқарушы органдардың шешiмдерi негiзiнде мақсатты трансферттердi облыстардың бюджеттерiне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) бюджет қаражаттарының мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн;
2) eceпті тоқсаннан кейiнгi келесi айдың 5-күнiне дейiн Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне бөлiнген мақсатты трансферттердi пайдалану туралы есептi ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 154 қаулысына
қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау
объектiлерін ұстауға арналған мақсатты трансферттердiң
сомаларын бөлу
__________________________________________________________________
Р/c|                    Атауы                       |  Сомасы,
N |                                                | мың теңге
__________________________________________________________________
1.  Атырау облысы                                     17805
2.  Жамбыл облысы                                     10868
3.  Батыс Қазақстан облысы                            10194
4.  Қарағанды облысы                                  55495
5.  Қызылорда облысы                                  34297
6.  Павлодар облысы                                   43091
7.  Солтүстiк Қазақстан облысы                        23249
8.  Оңтүстік Қазақстан облысы                         84846
9.  Алматы қаласы                                     60271

О распределении сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года N 154
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых в 2004 году объектов здравоохранения согласно приложению.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить перечисление целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на основании представляемых акимами областей, городов Астаны и Алматы актов приемочных комиссий о приемке объектов здравоохранения в эксплуатацию и решений местных исполнительных органов об открытии объектов здравоохранения.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) обеспечить целевое использование бюджетных средств;
2) до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчет об использовании выделенных целевых трансфертов.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 154
Распределение
сумм целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание
вновь вводимых объектов здравоохранения
___________________________________________________________________
N !      Наименование                     !  Сумма, тыс. тенге
п/п!                                       !
-------------------------------------------------------------------
1. Атырауская область                         17805
2. Жамбылская область                         10868
3. Западно-Казахстанская область              10194
4. Карагандинская область                     55495
5. Кызылординская область                     34297
6. Павлодарская область                       43091
7. Северо-Казахстанская область               23249
8. Южно-Казахстанская область                 84846
9. город Алматы                               60271

10. Астана қаласы                                     98771
Барлығы                                          438887
__________________________________________________________________

10. город Астана                               98771
------------------------------------------------------------------
Всего                                     438887
__________________________________________________________________