Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы N 848 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 ақпандағы N 158 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.01.29. N 64 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы N 848  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "044 "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу" бюджеттiк бағдарламасында" деген сөздер "тиiстi жылға арналған республикалық бюджетте" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 848
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года N 158. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2007 года N 64
Сноска. Постановление Правительства РК от 10 февраля 2004 года N 158 утратило силу постановлением Правительства РК от 29 января 2007 года  N 64 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 848 "О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение" следующее изменение:
в пункте 1 слова "бюджетной программой 044 "Государственная регистрация прав на недвижимое имущество и сделок с ним"" заменить словами "в республиканском бюджете на соответствующий год".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан