"Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмдi және Арнайы байланыс жөнелтiлiмдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы 1993 жылғы 23 желтоқсандағы Хаттаманы және онымен бекiтiлген Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 ақпандағы N 176 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Арнайы байланыс жөнелтiлiмдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмдi және Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы 1993 жылғы 23 желтоқсандағы Хаттаманы және онымен бекiтiлген Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Заңы Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмдi және Арнайы байланыс жөнелтiлiмдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы 1993 жылғы 23 желтоқсандағы Хаттаманы және онымен бекiтiлген Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы
ереженi бекiту туралы
1993 жылғы 23 желтоқсанда Ашгабат қаласында жасалған Арнайы байланыс жөнелтiлiмдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiм және Арнайы байланыс жөнелтiлiмдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы 1993 жылғы 23 желтоқсандағы Хаттама және онымен бекiтiлген, 2001 жылғы 16 наурызда Мәскеу қаласында жасалған Арнайы байланыс жөнелтілімдерiмен мемлекетаралық алмасу туралы ереже бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
РҚАО-ның ескертуі. "Жариялануға жатпайды" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи и Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи от 23 декабря 1993 года и утвержденное им Положение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2004 года N 176
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи и Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи от 23 декабря 1993 года и утвержденное им Положение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О ратификации Соглашения о межгосударственном обмене
отправлениями специальной связи и Протокола о внесении
изменений и дополнений в Соглашение о межгосударственном
обмене отправлениями специальной связи от 23 декабря 1993 года
и утвержденное им Положение о межгосударственном
обмене отправлениями специальной связи
Ратифицировать Соглашение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи, совершенное в городе Ашгабате 23 декабря 1993 года, и Протокол о внесении изменений и дополнений в Соглашение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи от 23 декабря 1993 года и утвержденное им Положение о межгосударственном обмене отправлениями специальной связи, совершенный в городе Москве 16 марта 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
См.  Z040578
Не для печати
Документы с грифом "Не для печати" не подлежат введению в базу данных "Закон".