Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қазандағы N 194 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 231 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Туризм жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 534-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Туризм жөніндегі кеңестің құрамына Марченко Григорий Александрович - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Павлов Александр Сергеевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1631
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2004 года N 194. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 231.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1631 "Об образовании Совета по туризму" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 534) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета по туризму Марченко Григория Александровича - Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Павлова Александра Сергеевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан