Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 200 қаулысы
"Байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасау және ұшырудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1355 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiне "Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электр магниттiк үйлесiмділiгi республикалық орталығы" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 36760000 (отыз алты миллион жетi жүз алпыс мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2004 года N 200
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1355 "Некоторые вопросы создания и запуска национального геостационарного спутника связи и вещания" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 36760000 (тридцать шесть миллионов семьсот шестьдесят тысяч) тенге для формирования уставного капитала акционерного общества "Республиканский центр космической связи и электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств".
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан