Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 ақпандағы N 216 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қызылорда облысының әкiмiне Сырдария өзенiнде 2004 жылғы қысқы кезеңде су тасқынынан қираған Сырдария өзенiнiң қорғау бөгеттерiн, магистральды және шаруашылықаралық арналарды, гидротехникалық құрылыстарды салу, қалпына келтiру және нығайту үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң резервiнен 102 200 000 (бiр жүз екi миллион екi жүз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Қызылорда облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне 2004 жылы орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы есеп берсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2004 года N 216
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Кызылординской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 102 200 000 (сто два миллиона двести тысяч) тенге для строительства, восстановления и укрепления защитных дамб реки Сырдарьи, магистральных и межхозяйственных каналов, гидротехнических сооружений, разрушенных паводками в зимний период 2004 года на реке Сырдарья.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Кызылординской области представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ за 2004 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан