"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы
2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мен Австрия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты конвенцияға қол қою туралы" 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 46, 500-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Рахат Мұхтарұлы Әлиевке Қазақстан Республикасының атынан Қазақстан Республикасы мен Австрия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты конвенцияға қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1238"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 235
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1238".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 2 декабря 2003 года N 1238
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1238 "О подписании Конвенции между Республикой Казахстан и Австрийской Республикой в отношении налогов на доход и капитал" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 46, ст. 500) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Алиева Рахата Мухтаровича - Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Австрийской Республике подписать от имени Республики Казахстан Конвенцию между Республикой Казахстан и Австрийской Республикой в отношении налогов на доход и капитал.".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан