"KEGOC" ашық акционерлiк қоғамының электрмен жабдықтау объектілерін мемлекеттiк меншiкке өтеусiз беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 наурыздағы N 248 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес "KEGOC" ашық акционерлік қоғамының электрмен жабдықтау объектiлерiн (бұдан әрi - объектілер) мемлекеттiк меншiкке өтеусіз беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитеті заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 1-қосымшаға сәйкес объектілердi республикалық меншiкке қабылдау жөнiнде қажетті ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын;
2) осы қаулының 2-тармағының 1) тармақшасында көрсетiлген объектiлердi Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының "Мемлекеттiк резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының теңгеріміне берсiн.
3. 2-қосымшаға сәйкес объектiлердi Ақмола облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы Ақмола облысы әкiмiнiң ұсынысы қабылдансын.
4. Ақмола облысының әкiмдiгi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 3-тармағында көрсетілген объектілердi қабылдау жөнiнде қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 1 наурыздағы
N 248 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.04.  N 298 қаулысымен.
Республикалық меншікке берілетін электрмен жабдықтау объектілері
___________________________________________________________________
N |  Тауарлардың атауы    |Өлшем бірлігі | Саны   | Құны (теңге)
___________________________________________________________________
1. 0,4 кВ кабель желісі      метр           1480       5207993
2. ЩО-70 панелі              дана            2         1913523
3. Автоматтандырылған        дана            3         1067510
сөндіргіш ВА43-53
___________________________________________________________________
Жиыны                                               8189026
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 1 наурыздағы
N 248 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.04.  N 298 қаулысымен.
Ақмола облысының коммуналдық меншігіне берілетін электрмен жабдықтау объектілері
___________________________________________________________________
N |  Тауарлардың атауы    |Өлшем бірлігі | Саны   | Құны (теңге)
___________________________________________________________________

О безвозмездной передаче объектов электроснабжения открытого акционерного общества "KEGOC" в государственную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 248
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением открытого акционерного общества "KEGOC" о безвозмездной передаче в государственную собственность объектов электроснабжения (далее - объекты) согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить необходимые организационные мероприятия по приему объектов согласно приложению 1 в республиканскую собственность;
2) передать объекты, указанные в подпункте 1) пункта 2 настоящего постановления, на баланс Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций" Управления делами Президента Республики Казахстан.
3. Принять предложение акима Акмолинской области о передаче объектов согласно приложению 2 в коммунальную собственность Акмолинской области.
4. Акимату Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему объектов, указанных в пункте 3 настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 248
Объекты электроснабжения, передаваемые
в республиканскую собственность <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 апреля 2005 г. N 298 .
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование товаров   !  Единица  ! Количество ! Стоимость
!                         ! измерения !            !  (тенге)
-------------------------------------------------------------------
1.  Кабельная линия 0,4 кВ        метр         1480     5207993
2.  Панель ЩО-70                  штука           2     1913523
3.  Автоматические выключа-       штука           3     1067510
тели ВА43-53
-------------------------------------------------------------------
Итого:                                              8189026
-------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 248
Объекты электроснабжения,
передаваемые в коммунальную собственность
Акмолинской области <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 апреля 2005 г. N 298 .
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование товаров   !  Единица  ! Количество ! Стоимость
!                         ! измерения !            !  (тенге)
-------------------------------------------------------------------

1.  10 кВ кабель желісі       метр           3900     24826602
2.  КРУН-10 кВ ұяшығы         дана             1      2138128
3.  қуаты 2х630 кВ 10/0,4    жиынтық           1      3371506
трансформаторлық
шағын станция
___________________________________________________________________
Жиыны:                                            30336236
___________________________________________________________________

1.  Кабельная линия 10 кВ         метр         3900     24826602
2.  Ячейка КРУН-10 кВ             штука           1     2138128
3.  Трансформаторная под-         комплект
станция 10/0,4 мощностью                      1     3371506
2x630 кВ
-------------------------------------------------------------------
Итого:                                              30336236
-------------------------------------------------------------------