Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Азия Даму Банкi арасындағы "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасын ұйымдастырушылық дамытуға арналған консультациялық техникалық көмек туралы келiсiм-хатқа қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 наурыздағы N 255 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Азия Даму Банкi арасындағы "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасын ұйымдастырушылық дамытуға арналған консультациялық техникалық көмек туралы келiсiм-хаттың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң төрағасы Анатолий Дмитриевич Рябцевке Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Азия Даму Банкi арасындағы "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасын ұйымдастырушылық дамытуға арналған консультациялық техникалық көмек туралы келiсiм-хатқа қол қоюға өкiлеттік берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
АЗИЯ ДАМУ БАНКI
2003 жылғы 2 қазан
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi
(Азия Даму Банкiнiң басқарушысы)
Е.Досаев мырзаға
Астана қаласы, Жеңiс даңғылы 33, 473000, Қазақстан
"Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу"
салалық жобасын ұйымдастырушылық дамытуға арналған
консультациялық техникалық көмек
(ТК N 24186)
Құрметтi Досаев мырза,
Бiз "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасы шеңберiнде 350,000 АҚШ долларынан аспайтын баламалы сомаға Қазақстан Республикасының Үкiметiне (Үкiмет) техникалық көмек (техникалық көмек) бөлiнуiн 2003 жылғы 29 қыркүйекте Азия Даму Банкiнiң (АДБ) мақұлдағанын сiзге хабарлауға қуаныштымыз. Техникалық көмек: Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Азия Даму Банкi арасындағы 1995 жылғы 5 қазандағы техникалық көмек туралы (i) Негiздемелiк келiсiмге (Негiздемелiк келiсiм); және (іі) 9-қосымшада сипатталған есептiң тетiгiне және хатқа қоса берiлген "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасы шеңберiнде Қазақстан Республикасына ұсынылып отырған қарыз бен техникалық көмек гранты бойынша Азия Даму Банкi (АДБ) АДБ директорлар кеңесi Президентiнiң ұсынымына сәйкес қаржыландырылады және жүзеге асырылады. ПЕҰ-ға сәйкес Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi осы техникалық көмек бойынша атқарушы агенттiктiң функциясын орындайтын болады.
Осы техникалық көмек Жапония Yкiметi қаржыландыратын Арнайы жапон қорының қаражатынан гранттық негiзде бөлiнетiн болады.
Егер осы шарттар Сiздер үшiн қабылдауға тұрарлық болса, Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан осы хаттың екi данасына да, көрсетiлген жерге қол қоюыңызды өтiнемiз. Бiр көшiрмесiн өзiңiзде қалдырыңыз да, ал екiншi түпнұсқасын, АДБ-ға жiберiңiз.
Әлеуметтiк сектор басқармасы осы техникалық көмектi iске асыруға байланысты мәселелер үшiн жауапты болады, осыған байланысты осы техникалық көмек жөнiндегi бүкiл хат-хабарларды менiң атыма жiберуiңiздi сұраймын.
Құрметпен,
Шығыс және Орталық Азия Департаментi
Әлеуметтiк сектор басқармасының директоры
Уилиам Фрейзер
Бекiтiлдi:
Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан
_______________________
Аты: Рябцев Анатолий
Қызметi: Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
Уақыты:________________
РҚАО-ның ескертуі: Бұдан әрі ағылшынша мәтінін (қағаздағы нұсқадан қараңыз).

О подписании Письма-соглашения между Правительством Республики Казахстан и Азиатским Банком Развития о консультационной технической помощи для организационного развития отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 255
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Письма-соглашения между Правительством Республики Казахстан и Азиатским Банком Развития о консультационной технической помощи для организационного развития отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий".
2. Уполномочить председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Рябцева Анатолия Дмитриевича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Письмо-соглашение между Правительством Республики Казахстан и Азиатским Банком Развития о консультационной технической помощи для организационного развития отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
АЗИАТСКИЙ БАНК РАЗВИТИЯ
2 октября 2003 года
г-ну Е. Досаеву
Министру финансов Республики Казахстан
(Управляющему Азиатского Банка Развития)
Победы 33, Астана 473000, Казахстан
Консультационная техническая помощь для организационного
развития отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация
сельских территорий" (ТП N 24186)
Уважаемый г-н Досаев,
Мы рады сообщить Вам о том, что 29 сентября 2003 года Азиатский банк развития (АБР) одобрил выделение технической помощи (техническая помощь) Правительству Республики Казахстан (Правительство) на сумму, не превышающую эквивалент 350,000 долларов США, на цели организационного развития в рамках отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий". Техническая помощь будет финансироваться и осуществляться в соответствии с: (i) Рамочным соглашением о технической помощи между Правительством Республики Казахстан и Азиатским Банком Развития от 5 октября 1995 года (Рамочное соглашение); и (ii) механизмом, описанным в приложении 9 отчета и рекомендаций Президента Азиатского Банка Развития (АБР) Совету директоров АБР по предлагаемому займу и гранту технической помощи Республике Казахстан в рамках отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий" (ОРП), которые прилагаются к письму. В соответствии с ОРП Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства будет выполнять функции исполнительного агентства по данным технической помощи.
Данная техническая помощь будет выделена на грантовой основе из средств Специального японского фонда, финансируемого Правительством Японии.
Если данные условия приемлемы для Вас, пожалуйста, подпишите оба экземпляра данного письма от имени Правительства Республики Казахстан в указанном месте. Пожалуйста, оставьте одну копию у себя, а второй оригинал направьте в АБР.
Управление социального сектора будет нести ответственность за вопросы, связанные с реализацией данной технической помощи, поэтому прошу направлять всю корреспонденцию по данной технической помощи на мое имя.
С уважением,
Уилиам Фрейзер
Директор управления социального сектора
Департамент Восточной и Центральной Азии
Подтверждено:
от имени Правительства Республики Казахстан
______________________
Имя: Анатолий Рябцев
Должность: председатель Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Дата: ___________________
Примечание РЦПИ: Далее текст на английском языке (см. бумажный вариант)