Маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстарды және қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 281 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Сарыарқа-Даму" өндірістік-құрылыс компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігін Алматы қаласынан Астана қаласына көшіру үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар, 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен Астана қаласындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік үй-жайларын күрделі жөндеу жөніндегі тауарларды, жұмыстарды және қызметтер көрсетуді беруші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі бір ай мерзімде белгіленген тәртіппен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесін Алматы қаласынан Астана қаласына көшіруді;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік үй-жайларын күрделі жөндеу үшін бөлінген қаражаттың оңтайлы әрі ұтымды жұмсалуы қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 3, 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках товаров, работ и услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 281
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Производственно-строительная компания "Сарыарка-Даму" поставщиком товаров, работ и услуг по капитальному ремонту служебных помещений государственного учреждения "Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в городе Астане за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год, закупка которых имеет важное стратегическое значение для передислокации Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям из города Алматы в город Астану.
2. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в месячный срок обеспечить в установленном порядке:
1) передислокацию государственного учреждения "Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" из города Алматы в город Астану;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, выделенных для капитального ремонта служебных помещений государственного учреждения "Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", а также
выполнение пунктов 3, 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
3) иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан