Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 286 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 116 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.07.  N 116  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 538-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықта:
3-тармақтың 1) тармақшасында "бастауыш" және "орта" деген сөздерден кейiн "кәсiптiк" деген сөзбен толықтырылсын;
5-тармақта "2,45" деген сандар "3" деген санмен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттiк бiлiм гранты негiзiнде бiрiншi курсқа қабылданған барлық студенттерге және бiрiншi жыл оқитын магистранттарға, сондай-ақ мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы негiзiнде бiрiншi курсқа қабылданған барлық оқушыларға бiрiншi семестрде мемлекеттiк стипендия тағайындалады";
7-тармақта "студенттерге," деген сөзден кейiн "магистранттар мен оқушыларға" деген сөздермен толықтырылсын;
26-тармақта:
бірінші абзацта "магистранттарға," деген сөзден кейін "аспиранттарға, докторанттарға және" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта "магистранттар" деген сөзден кейін ", аспиранттар, докторанттар" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 286. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 116.
Сноска. Постановление Правительства РК от 5 марта 2004 года N 286 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 февраля 2008 года  N 116  (вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903 "Об утверждении Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 538) следующие дополнения и изменения:
в Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования, утвержденной указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 3 после слов "начальное" и "среднее" дополнить словом "профессиональное";
в пункте 5 цифры "2,45" заменить цифрой "3";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Всем студентам, зачисленным на первый курс, и магистрантам на первый год обучения на основании государственного образовательного гранта, а также всем учащимся, зачисленным на первый курс на основании государственного образовательного заказа, в первом семестре назначается государственная стипендия.";
в пункте 7 после слова "студентам," дополнить словами "магистрантам и учащимся,";
в пункте 26:
в абзаце первом после слова "магистрантам," дополнить словами "аспирантам, докторантам и";
в абзаце третьем после слова "магистрантов" дополнить словами ", аспирантов, докторантов".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан