"Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамының мәселелері бойынша комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 293 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.21. N 310 қаулысымен.
"Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамында (бұдан әрi - Қоғам) қалыптасқан жағдайды шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етті:
1. Мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы    - Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникациялар министрi,
төраға
Әбдиев Жазбек Ниетұлы           - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әбдiрахманов Ерлан Шайхысламұлы - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлігінiң
Азаматтық авиация комитетi
төрағасының орынбасары, хатшы
Әлiбаев Серiкбай Бариұлы        - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Алпысбеков Қуаныш Махмұтұлы     - Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Дворецкий Владимир Яковлевич    - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Иванов Виктор Михайлович        - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Квятковская Татьяна Григорьевна - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Тоқтасынов Төлен Мұхамедиұлы    - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Нұрымов Алданыш Арыстанғалиұлы  - Республиқалық бюджеттің атқарылуын
бақылау жөнiндегi есеп
комитетiнің мүшесi
(келiсiм бойынша)
Асанов Жақып Қажманұлы          - Қазақстан Республикасының Әдiлет
вице-министрi
Нығматулин                      - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Зайруллаұлы                және коммуникациялар вице-министрi
Комаров                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Геннадий Григорьевич              министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетi
төрағасының орынбасары
Сағынтаев                       - Қазақстан Республикасының Табиғи
Бақытжан Әбдiрұлы                 монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегі
агенттігі төрағасының
орынбасары (келісiм бойынша)
Қуандықов                       - Қазақстан Республикасының
Болатбек Баянұлы                  Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Салалық
органдардың шығыстарын
жоспарлау департаментiнiң
директоры.
2. Комиссия заңнамада белгiленген тәртiппен бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қоғамда қалыптасқан жағдайды шешу жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.

О создании комиссии по вопросам закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 293. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N 310
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 293 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N  310 .
В целях выработки предложений по разрешению ситуации, сложившейся в закрытом акционерном обществе "Эйр Казахстан" (далее - Общество), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Нагманов Кажмурат Ибраевич        - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, председатель
Абдиев Жазбек Ниетович            - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Абдрахманов Ерлан Шайхсламович    - заместитель председателя Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, секретарь
Алибаев Серикбай Бариевич         - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Алпысбеков Куаныш Махмутович      - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Дворецкий Владимир Яковлевич      - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Иванов Виктор Михайлович          - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Квятковская Татьяна Григорьевна   - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Тохтасынов Толен Мухамедиевич     - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нурумов Алданыш Арыстангалиевич   - член Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета
(по согласованию)
Асанов Жакип Кажманович           - вице-министр юстиции
Республики Казахстан
Нигматулин Нурлан Зайруллаевич    - вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Комаров Геннадий Григорьевич      - заместитель председателя Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Сагинтаев Бакытжан Абдирович      - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции (по согласованию)
Куандыков Болатбек Баянович       - директор Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан.
2. Комиссии в установленном законодательством порядке в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разрешению ситуации, сложившейся в Обществе.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан