Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі мен Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі мемлекеттiк мекемелерінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 300 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігiнiң мемлекеттік мекемелерi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігiнiң "Қаржы-шаруашылық кеденi" мемлекеттік мекемесi құрылсын.
3. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі, Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi:
1) бір ай мерзiмде жаңадан құрылған мемлекеттік мекемелердiң әдiлет органдарында тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгізiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.01.2005 N 53 қаулысымен
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.10.2004 N 1133 қаулысымен .
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.10.2004 N 1133 қаулысымен; 2005.01.25 N 53 қаулыларымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2004 жылғы 10 наурыздағы
N 300 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттігінiң құрылатын мемлекеттiк мекемелерінің
тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Астана қаласының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Алматы қаласының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
3. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Ақмола облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
5. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгi Алматы облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
6. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Талдықорған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
7. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Атырау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
8. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
9. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Риддер қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.

Некоторые вопросы государственных учреждений Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и Агентства таможенного контроля Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 300
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Создать государственное учреждение "Финансово-хозяйственная таможня" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
3. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан:
1) в месячный срок обеспечить регистрацию вновь созданных государственных учреждений в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 25 января 2005 г. N 53 )
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1133 )
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2004 года N 300
Перечень
создаваемых государственных учреждений Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Астаны Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
2. Управление по чрезвычайным ситуациям города Алматы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
3. Управление по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
4. Управление по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
5. Управление по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
6. Таддыкорганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
7. Управление по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
8. Управление по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
9. Риддерское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.

10. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгі Зыряновск қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
11. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Семей қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
12. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Өскемен қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
13. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Жамбыл облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
14. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
15. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Қарағанды облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
16. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Жезқазған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
17. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Балқаш қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
18. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Қызылорда облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
19. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Қостанай облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
20. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
21. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Павлодар облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
22. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Екiбастұз қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
23. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
24. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiнiң 28237 әскери бөлiмi.
26. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігiнiң 68303 әскери бөлiмi.
27. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң 52859 әскери бөлiмi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 10 наурыздағы
N 300 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 27 сәуiрдегі
N 481 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі
агенттігінiң республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгі Астана қаласының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.

10. Зыряновское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
11. Семипалатинское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
12. Усть-Каменогорское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
13. Управление по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
14. Управление по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
15. Управление по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
16. Жезказганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
17. Балхашское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
18. Управление по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
19. Управление по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
20. Управление по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
21. Управление по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
22. Екибастузское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
23. Управление по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
24. Управление по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
25. Войсковая часть 28237 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
26. Войсковая часть 68303 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
27. Войсковая часть 52859 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2004 года N 300
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 апреля 1999 года N 481
Перечень государственных учреждений
Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям,
финансируемых из республиканского бюджета
1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Астаны Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.

2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Алматы қаласының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
3. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Ақмола облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
5. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Алматы облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
6. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Талдықорған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
7. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Атырау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
8. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
9. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігі Риддер қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
10. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Зыряновск қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
11. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгi Семей қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
12. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Өскемен қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегі басқарма.
13. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттiгі Жамбыл облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
14. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
15. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігi Қарағанды облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
16. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі Жезқазған қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
17. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігi Балқаш қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.
18. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Қызылорда облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
19. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттiгi Қостанай облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
20. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
21. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігi Павлодар облысының төтенше жағдайлар жөнiндегі басқармасы.
22. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi Екiбастұз қалалық төтенше жағдайлар жөнiндегi басқарма.

2. Управление по чрезвычайным ситуациям города Алматы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
3. Управление по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
4. Управление по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
5. Управление по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
6. Талдыкорганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
7. Управление по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
8. Управление по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
9. Риддерское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
10. Зыряновское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
11. Семипалатинское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
12. Усть-Каменогорское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
13. Управление по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
14. Управление по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
15. Управление по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
16. Жезказганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
17. Балхашское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
18. Управление по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
19. Управление по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
20. Управление по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
21. Управление по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
22. Екибастузское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.

23. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасы.
24. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі Оңтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар жөніндегi басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң 28237 әскери бөлiмi.
26. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігiнің 68303 әскери бөлiмi.
27. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiнiң 52859 әскери бөлiмi.
28. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгінiң Көкшетау техникалық институты.
29. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң Шығыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
30. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң Солтүстiк өңірлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
31. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Оңтүстік өңiрлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
32. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттігінің Батыс өңірлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
33. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігiнiң Орталық өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы.
34. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгінiң Республикалық дағдарыс орталығы.
35. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң Атом энергетикасы кешенiнде жұмыстардың қауiпсiз жүргізiлуiн қадағалау жөнiндегі облысаралық мемлекеттiк инспекция.
36. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Қазселденқорғау.
37. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Республикалық жедел құтқару жасағы.
38. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінiң Теңiзде және Қазақстан Республикасының iшкi су қоймаларында мұнай операцияларының қауiпсiз жүргізiлуiн қадағалау жөнiндегі мемлекеттiк инспекция.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 10 наурыздағы
N 300 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2002 жылғы 6 қыркүйектегi
N 981 қаулысымен
бекiтiлген
Агенттіктің республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
3. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
4. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінің Астана қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.

23. Управление по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
24. Управление по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
25. Войсковая часть 28237 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
26. Войсковая часть 68303 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
27. Войсковая часть 52859 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
28. Кокшетауский технический институт Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
29. Восточный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
30. Северный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
31. Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
32. Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
33. Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
34. Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
35. Межобластная государственная инспекция по надзору за безопасным ведением работ в атомно-энергетическом комплексе Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
36. Казселезащита Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
37. Республиканский оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
38. Государственная инспекция по надзору за безопасным ведением нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2004 года N 300
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2002 года N 981
Перечень государственных учреждений Агентства,
финансируемых из республиканского бюджета
1. Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
2. Департамент таможенного контроля по Алматинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
3. Департамент таможенного контроля по городу Алматы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
4. Департамент таможенного контроля по городу Астане Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігiнiң Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаментi.
6. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінiң Атырау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
7. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
8. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттiгiнiң Жамбыл облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
9. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
10. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қарағанды облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
11. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігiнiң Қызылорда облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
12. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Қостанай облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
13. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Маңғыстау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнің Павлодар облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
15. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментi.
16. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгінiң Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
17. "Астана - Жаңа қала" кеденi.
18. "Байқоңыр" кеденi.
19. "Бейнеу" кеденi.
20. "Достық" кеденi.
21. "Қалжат" кеденi.
22. "Қорғас" кеденi.
23. "Қордай" кеденi.
24. "Майқапшағай" кеденi.
25. "Семей" кеденi.
26. "Ұлытау" кеденi.
27. "Бақты" кеденi.
28. Қаржы-шаруашылық кеденi.
29. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттiгiнiң кинологиялық орталығы.
30. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Орталық кеден зертханасы.

5. Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
6. Департамент таможенного контроля по Атырауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
7. Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
8. Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
9. Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
10. Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
11. Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
12. Департамент таможенного контроля по Костанайской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
13. Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
14. Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
15. Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
16. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
17. Таможня "Астана - Жана кала".
18. Таможня "Байконур".
19. Таможня "Бейнеу".
20. Таможня "Достык".
21. Таможня "Калжат".
22. Таможня "Коргас".
23. Таможня "Кордай".
24. Таможня "Майкапчагай".
25. Таможня "Семей".
26. Таможня "Улытау".
27. Таможня "Бахты".
28. Финансово-хозяйственная таможня.
29. Кинологический центр Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
30. Центральная таможенная лаборатория Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.