Н.К.Бижанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 наурыздағы N 314 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Нұрахмет Құсайынұлы Бижанов Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Бижанове Н.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2004 года N 314
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Бижанова Нурахмета Кусаиновича Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан