"Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Эстон Республикасының Yкiметi арасындағы Әуе қатынасы туралы келiсімдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 324 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 24 қарашадағы N 1169 қаулысымен енгiзiлген Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының қарауында жатқан "Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Эстон Республикасының Yкiметi арасындағы Әуе қатынасы туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Pecпубликасының Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Эстонской Республики о воздушном сообщении"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 324
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Эстонской Республики о воздушном сообщении", находящийся на рассмотрении Сената Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 1169.
Премьер-Министр
Республики Казахстан