Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Канадада Қазақстан Республикасының Консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 326 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Канадада Қазақстан Республикасының Консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Канадада Қазақстан Республикасының Консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы мен Канада арасындағы екi жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Канададағы Елшiлiгі етiп қайта құру жолымен Канадада Қазақстан Республикасының Консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в Канаде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 326
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в Канаде".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Указ Президента Республики Казахстан О реорганизации Консульства Республики Казахстан в Канаде
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Канадой постановляю:
1. Реорганизовать Консульство Республики Казахстан в Канаде путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Канаде.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан