2004 жылға арналған мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру және пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 328 қаулысы
"Мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2004 жылға арналған көлемдері:
мемлекеттік азық-түліктік астық резерві:
2004 жылғы 1 шілдеге дейінгі кезеңге - 600000 (алты жүз мың) тонна мөлшерінде;
2004 жылғы 1 шілдеден бастап 31 желтоқсан кезеңіне - 500000 (бес жүз мың) тонна мөлшерінде;
мемлекеттік жемдік астық ресурстары 5000 (бес мың) тоннаға дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік тұқым ресурстары 85000 (сексен бес мың) тоннаға дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік сатылатын астық ресурстары 100000 (бір жүз мың) тоннаға дейінгі мөлшерде белгіленсін.
2. 2004 жылы пайдалану көлемі:
мемлекеттік жемдік астық ресурстары 1 000 (бір мың) тоннаға дейінгі мөлшерде;
мемлекеттік тұқымдық астық ресурстары 85 000 (сексен бес мың) тоннаға дейінгі мөлшерде белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2004.08.23 N 888 қаулысымен .
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О формировании и использовании государственных ресурсов зерна на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 328
В соответствии с постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов зерна" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить на 2004 год объемы:
государственного резерва продовольственного зерна в размере:
600000 (шестьсот тысяч) тонн - на период до 1 июля 2004 года;
500000 (пятьсот тысяч) тонн - на период с 1 июля по 31 декабря 2004 года;
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 5000 (пять тысяч) тонн;
государственных ресурсов семян в размере до 85000 (восемьдесят пять тысяч) тонн;
государственных реализационных ресурсов зерна в размере до 100000 (сто тысяч) тонн.
2. Установить объем использования в 2004 году:
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 1000 (одна тысяча) тонн;
государственных ресурсов семенного зерна в размере до 85000 (восемьдесят пять тысяч) тонн. <*>
Сноска. Пункт 2 в новой редакции - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2004 года N 888 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан