"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 334 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына
өзгерiстер енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік билiк органдары жүйесiндегi кадр саясатының кейбір мәселелерi туралы" 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1) аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттiк саяси қызметшілер лауазымдарының және мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасының Президентi тағайындайтын және бекітетiн немесе оның келiсуiмен тағайындалатын және бекітілетін, оның ұсынуы бойынша сайланатын басшы қызметкерлерiнің лауазымдар тiзбесiнде:
мынадай:
"Облыстар, Астана және        Әдiлет       Әдiлет      Әкiмшiлiк
Алматы қалалары әдiлет        министрi     министрi    Басшысымен"
басқармаларының бастықтары,
облыстар, Астана қаласы,
Алматы қаласы және Алматы
облысы бойынша
Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетi басқармаларының
бастықтары, Әдiлет
министрлiгi "Сот
сараптамасы орталығы"
мемлекеттік мекемесiнiң
директоры
деген жолдың 1-бағанында "әдiлет басқармаларының" деген сөздер "әдiлет департаменттерiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттік саяси қызметшілерi мен орталық және жергiлiкті мемлекеттік органдарының өзге басшы лауазымды адамдарын қызметке келiсу, қызметке тағайындау мен қызметтен босату тәртібi туралы ережеде:
4-тармақтың төртiнші абзацында "әдiлет басқармалары" деген сөздер "әдiлет департаменттерi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 334
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 марта 2002 года N 828
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" следующие изменения:
1) в Перечне должностей политических государственных служащих и руководящих работников государственных органов, назначаемых и  утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, утвержденном названным Указом:
в графе 1 строки:
"Начальники управлений    Министром   Министром   Руководителем
юстиции областей,         юстиции     юстиции     Администрации"
городов Астаны и Алматы,
начальники управлений
Комитета уголовно-
исполнительной системы
по областям, городу
Астане, городу Алматы и
Алматинской области,
директор государствен-
ного учреждения "Центр
судебной экспертизы"
Министерства юстиции
слова "управлений юстиции" заменить словами "департаментов юстиции";
2) в Положении о порядке согласования, назначения на должность и освобождения от должности политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных государственных органов Республики Казахстан, утвержденном названным Указом :
в абзаце четвертом пункта 4 слова "управлений юстиции" заменить словами "департаментов юстиции".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан