Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 31 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 340 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрiнiң мiндетiн атқаруды Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң төрағасына жүктеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 31 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 31
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 340
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 31 "О возложении исполнения обязанностей вице-министра финансов на председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан