Локомотив жабдықтарын жеткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 350 қаулысы
2003 жылғы 19 желтоқсандағы "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы, "Локомотив" акционерлiк қоғамы, "Қазтемiржолкөлiк" акционерлiк қоғамы, АБН AMPO Банк H.B. және Америка Құрама Штаттарының Экспорттық-импорттық Банкi арасындағы кредиттік шарттың (бұдан әрi - кредиттік шарт) орындалуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрi Қажымұрат Ыбырайұлы Нағмановқа "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының бiрден-бiр акционерлік атынан Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мен Америка Құрама Штаттарының Экспорттық-импорттық банкi арасындағы локомотив жабдықтарын жеткiзу туралы шартқа (бұдан әрi - шарт) қол қою тапсырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi кредиттiк шартқа сәйкес кепіл заты болып табылатын локомотивтерге билiк етудi шектеу жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі, Қазақстан Республикасының өзге де мүдделi мемлекеттік органдары шарттың тиiсiнше орындалуын қамтамасыз ету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах поставки локомотивного оборудования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 350
В целях обеспечения исполнения кредитного договора между закрытым акционерным обществом "Национальная компания "Казакстан темiр жолы"", акционерным обществом "Локомотив", акционерным обществом "Казжелдортранс", АБН АМРО Банком Н.В. и Экспортно-импортным банком Соединенных Штатов Америки от 19 декабря 2003 года (далее - кредитный договор) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Поручить Министру транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Нагманову Кажмурату Ибраевичу от имени единственного акционера закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" подписать договор о поставке локомотивного
оборудования между Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Экспортно-импортным банком Соединенных Штатов Америки (далее - договор).
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять меры по ограничению распоряжения локомотивами, являющимися предметом залога в соответствии с кредитным договором.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, иным заинтересованным государственным органам Республики Казахстан принять необходимые меры по обеспечению надлежащего исполнения договора.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан