Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қарашадағы N 1090 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 наурыздағы N 367 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қарашадағы N 1090 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"маңызды стратегиялық мәні бар" деген сөздер "сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрі - "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ)" деген сөздерден кейін "және олармен аффилиирленген "Өзенмұнайгаз" және "Ембімұнайгаз" ашық акционерлік қоғамдарының заңды тұлғалары" деген сөздермен  толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2003 года N 1090
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2004 года N 367
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2003 года N 1090 "О государственных закупках товаров, имеющих важное стратегическое значение" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1:
слово "имеющих" заменить словами "закупка которых имеет";
после слов "(далее - ЗАО "НК "КазМунайГаз")" дополнить словами "и аффилиированных с ним юридических лиц, открытых акционерных обществ "Узеньмунайгаз" и "Эмбамунайгаз".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан