Маңызды стратегиялық мәні бар қызмет көрсетуді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 наурыздағы N 372 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Оларды сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар ретінде мемлекетке тиесілі мемлекеттік акциялар пакеті бар ұлттық компаниялар мен ұйымдардың Ганновер-2004 жәрмеңкесіне қатысуын ұйымдастыру жөніндегі қызмет көрсетуді беруші болып "Шағын кәсіпкерлік жөніндегі республикалық ақпараттық-көрме орталығы" жабық акционерлік қоғамы белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2004 года N 372
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить закрытое акционерное общество "Республиканский информационно-
выставочный центр по малому предпринимательству" поставщиком услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение, для организации участия на Ганноверской ярмарке-2004 для национальных компаний и организаций, государственный пакет акций которых принадлежит государству.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан