Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1956 және 2001 жылғы 16 наурыздағы N 353 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 387 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Ақпараттық телекоммуникациялық жүйелер үшін радиоэлектрондық аспаптар мен құралдарды әзірлеу, жасау және дамыту" 2001-2005 жылдарға арналған республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1956  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 629-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелер үшін радиоэлектрондық аспаптар мен құралдарды әзірлеу, жасау және дамыту" 2001-2005 жылдарға арналған республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"Бағдарлама төлқұжаты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көлемі мен көздері" деген абзацта:
"690,0" сандар "727,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 жылға - 140 млн. теңге; 2005 жылға - 140 млн. теңге" деген сөздер "2004 жылға - 155 млн.теңге; 2005 жылға - 162,7 млн.теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацта:
"690,0" деген сандар "727,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 жылға - 140 млн. теңге; 2005 жылға - 140 млн. теңге" деген сөздер "2004 жылға - 155 млн. теңге; 2005 жылға - 162,7 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелер үшін радиоэлектрондық аспаптар мен құралдарды әзірлеудің, жасаудың және дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2001-2005 жылдарға арналған қаржыландыру көлемі 727,7 млн. теңге бюджет қаражаты, оның ішінде жылдар бойынша: 2001 жылға - 130 млн.теңге; 2002 жылға - 140 млн. теңге; 2003 жылға - 140 млн. теңге; 2004 жылға - 155 млн. теңге; 2005 жылға - 162,7 млн. теңге.";
2)  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1956 и от 16 марта 2001 года N 353
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 387
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1956 "Об утверждении республиканской целевой научно-технической программы "Разработка, создание и развитие радиоэлектронных приборов и средств для информационно-телекоммуникационных систем" на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 629):
в республиканской целевой научно-технической программе "Разработка, создание и развитие радиоэлектронных приборов и средств для информационно-телекоммуникационных систем" на 2001-2005 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт программы":
в абзаце "Объемы и источники финансирования":
цифры "690,0" заменить цифрами "727,7";
слова "2004 год - 140 млн. тенге; 2005 год - 140 млн. тенге" заменить словами "2004 год - 155 млн. тенге; 2005 год - 162,7 млн. тенге";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце втором:
цифры "690,0" заменить цифрами "727,7";
слова "2004 год - 140 млн. тенге; 2005 год - 140 млн. тенге" заменить словами "2004 год - 155 млн. тенге; 2005 год - 162,7 млн. тенге";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы "Разработка, создание и развитие радиоэлектронных приборов и средств для информационно-телекоммуникационных систем" на 2001-2005 годы":
графу 6 строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Объем финансирования на 2001-2005 годы 727,7 млн. тенге бюджетных средств, в том числе по годам: 2001 год - 130 млн. тенге; 2002 год - 140 млн. тенге; 2003 год - 140 млн. тенге; 2004 год - 155 млн. тенге; 2005 год - 162,7 млн. тенге.";
2)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан