Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 сәуірдегі N 399 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 452 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 452 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тауарлардың кедендік құнын айқындаудың резервтік әдісін қолдану кезінде пайдаланылатын ақпараттық анықтамалық туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы "пайдаланылатын ақпараттық анықтамалық" деген сөздер "пайдаланылатын ақпараттық анықтамалықтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) "ЦЕНА-ИНФОРМ" жауапкершілігі шектеулі қоғамы ақпараттық-баспа фирмасының (Ресей Федерациясы) "Ценовая информация" ақпараттық бюллетені;
2) Қазақстан азық-түлік өнімдерін өндірушілер одағының "Тамақ өнімдері бағаларының ақпараттық анықтамалығы" (Қазақстан Республикасы) тауарлардың кедендік құнын айқындаудың резервтік әдісін қолдану кезінде пайдаланылатын анықтамалықтар ретінде белгіленсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года N 399. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 452
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 N 452.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794 "Об информационном справочнике, используемом при применении резервного метода определения таможенной стоимости товаров" следующие изменения:
в заголовке слова "информационном справочнике, используемом" заменить словами "информационных справочниках, используемых";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить в качестве справочников, используемых при применении резервного метода определения таможенной стоимости товаров:
1) информационный бюллетень "Ценовая информация" информационно-издательской фирмы общества с ограниченной ответственностью "ЦЕНА-ИНФОРМ" (Российская Федерация);
2) "Информационный справочник цен пищевых продуктов" Союза производителей продуктов питания Казахстана (Республика Казахстан).".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан