Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi N 407 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 сәуірдегі N 423 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 ақпандағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы аумағында жануарлар мен құстардың аса қауiптi жұқпалы ауруларының туындауын және таралуын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ветеринария саласындағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi N 407 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 18, 185-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жануарларды, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттарды мiндеттi түрде алып қою және жою жүргiзiлетiн кездегі жануарлардың аса қауiптi ауруларының тiзбесiнде;
сегiзiншi абзацтағы "құс орнитозы" деген сөздерден кейiн ", құстардың жоғары патогендi тұмауы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Алдын алуы, диагностикасы және жойылуы республикалық бюджет есебiнен жүзеге асырылатын жануарлардың aca қауiптi ауруларының тiзбесiнде;
төртiншi абзацтағы "жылқының африкалық обасы (экзотикалық aуpу)" деген сөздерден кейiн ", эпизоотиялық лимфангоит" деген сөздермен толықтырылсын;
жетiншi абзацтағы "респираторлық микоплазмоз" деген сөздерден кейiн ", құстардың жоғары патогенді тұмауы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республиканың
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года N 423. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2015 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.02.2015 № 85 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях предотвращения возникновения и распространения на территории Республики Казахстан особо опасных инфекционных болезней животных и птиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 18, ст. 185) следующие дополнения:
в Перечне особо опасных болезней животных, при которых проводятся обязательное изъятие и уничтожение животных, продуктов и сырья животного происхождения, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце восемь после слов "орнитоз птиц" дополнить ", высокопатогенный грипп птиц";
в Перечне особо опасных болезней животных, профилактика, диагностика и ликвидация которых осуществляются за счет республиканского бюджета, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце четыре после слов "африканская чума лошадей (экзотическая болезнь)" дополнить словами "эпизоотический лимфангоит";
в абзаце семь после слов "респираторный микоплазмоз" дополнить словами "высокопатогенный грипп птиц".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан