2004 жылы бiрыңғай ұлттық тестiлеудi өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 434 қаулысы
2004 жылы бiрыңғай ұлттық тестілеудi өткiзудi қамтамасыз ету мақсатында, сондай-ақ шектеулi мерзiмде тестілеудi өткiзудiң қосымша пункттерiн ашу қажеттiлiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгiне тестілеудi өткiзудiң қосымша 37 пунктiн ашу және олардың қызметiн қамтамасыз ету үшiн табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнің резервiнен 153979200 (бiр жүз елу үш миллион тоғыз жүз жетпiс тоғыз мың екi жүз) теңге бөлiнсiн.
2. "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес қосымшаға сай заңды тұлғалар тестілеудi өткiзудің қосымша пункттерi үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар жабдықтар мен олардың қызметiн қамтамасыз ету жөнiнде қызметтер көрсетудi берушілер ретiнде белгіленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 19 сәуірдегі
N 434 қаулысына
қосымша
Тестiлеудi өткiзудiң қосымша пункттерiне арналған
жабдықтар берушілердiң және олардың қызметiн
қамтамасыз ету жөнiнде көрсетiлетiн қызметтердің
тiзбесi
__________________________________________________________________
P/c|Тауарлар мен қызметтер|Тауарлар мен|Тауарлар мен   |Шығындары
N |көрсетудi берушілердiң|қызметтер   |қызметтер      |(теңге)
|         атауы        |көрсетудi   |көрсету атауы  |
|                      |берушінің   |               |
|                      |орналасқан  |               |
|                      |     жерi   |               |
__________________________________________________________________
1. "Прайя" жауапкершiлігi   Алматы     Принтерлер      1508906
шектеулі серіктестігі    қаласы     Жеке            7886550
компьютерлер
2. "АЛСИ" жабық акцио.      Алматы     Көшiру          3813479
нерлік қоғамы            қаласы     аппараттары
Мониторлар      1333332
3. "Алмаком" жауапкер.      Алматы     Оптикалық       22523588
шiлігі шектеулi          қаласы     маркер
серiктестігі                        сканерлерi
4. "Мемлекеттiк стандарт.   Астана     Тестілеу пункт. 116913345
тар және тестiлеу ұлт.   қаласы     терінің қызметiн
тық орталығы" республи.             қамтамасыз ету
калық мемлекеттiк                   жөнiнде көрсетi.
қазыналық кәсіпорны                 летiн қызметтер
__________________________________________________________________

О некоторых вопросах проведения единого национального тестирования в 2004 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 434
В целях обеспечения проведения единого национального тестирования в 2004 году, а также в связи с необходимостью открытия в ограниченные сроки дополнительных пунктов проведения тестирования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 153979200 (сто пятьдесят три миллиона девятьсот семьдесят девять тысяч двести) тенге для открытия 37 дополнительных пунктов проведения тестирования и обеспечения их деятельности.
2. В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" определить поставщиками оборудования для дополнительных пунктов проведения тестирования и услуг по обеспечению их деятельности, как имеющих важное стратегическое значение, юридические лица согласно приложению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 апреля 2004 года N 434
Перечень поставщиков
оборудования для дополнительных пунктов проведения
тестирования и услуг по обеспечению их деятельности ____________________________________________________________________
N !  Наименование   !Местонахождение! Наименование ! Затраты
п/п!  поставщика     !поставщика     ! товаров и    ! (тенге)
!  товаров и      !товаров и услуг! услуг        !
!  услуг          !               !              !
--------------------------------------------------------------------
1. Товарищество с     г. Алматы       Принтеры         1508906
ограниченной
ответственностью                   Персональные
"Прайя"                            компьютеры       7886550
2. Закрытое                           Копировальные    3813479
акционерное                        аппараты
общество "АЛСИ"    г. Алматы       Мониторы         1333332
3. Товарищество с
ограниченной                       Оптические
ответственностью                   маркерные
"Алмаком"          г. Алматы       сканеры         22523588
4. Республиканское    г. Астана       Услуги по      116913345
государственное                    обеспечению
казенное                           деятельности
предприятие                        пунктов
"Национальный                      тестирования
центр
государственных
стандартов и
тестирования"
____________________________________________________________________