Қазақстан Республикасына бекiтілген Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетiнiң Хатшылығы Экономикалық саясат департаментiнiң басшысы квоталық лауазымынан керi шақыру және оған жiберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 439 қаулысы
Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық кеңесiнiң 2001 жылғы 31 мамырдағы N 14 шешiмiмен бекiтiлген Еуразиялық экономикалық қоғамдастық органдарының лауазымды адамдары туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Виктор Васильевич Соболев Қазақстан Республикасына бекiтiлген Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетiнiң Хатшылығы Экономикалық саясат департаментінің басшысы атқарып отырған квоталық лауазымынан керi шақырылсын.
2. Александр Яковлевич Казаков Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетi Хатшылығында Экономикалық саясат департаментiнің басшысы лауазымында жұмыс iстеу үшiн жiберiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об отзыве и направлении на квотную должность руководителя Департамента экономической политики Секретариата Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества, закрепленную за Республикой Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 439
В соответствии с Положением о должностных лицах органов Евразийского экономического сообщества, утвержденным решением межгосударственного совета Евразийского экономического сообщества от 31 мая 2001 года N 14, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать с занимаемой квотной должности руководителя Департамента экономической политики Секретариата Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества, закрепленной за Республикой Казахстан, Соболева Виктора Васильевича.
2. Направить Казакова Александра Яковлевича для работы в Секретариате Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества в должности руководителя Департамента экономической политики.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан